HAKKIMIZDA

Büromuz Av. Ali Özgökçen tarafından 1987 yılında kurulmuş ve 2003 yılında oğlu Fatih Özgökçen’in de dahil olmasıyla yeniden yapılanarak genişleyen Özgökçen Hukuk Bürosu alanlarında uzman avukatlardan oluşan ekibiyle Konya da faaliyet göstermektedir.

Büromuzun amacı, hukukun sorun oluşturmak değil, sorunsuz bir hayatın çerçevesini çizmek olduğu noktasından hareketle her işte hangi aşamada olursa olsun daha hukuki ilişki tesis edilirken, muhtemel sorunların kaynağında çözümlenmesidir.

Bu bağlamda ticari hayatın ve sermaye piyasasının gidişatı konusunda uzaman danışmanların da desteğiyle gün ve gün takip edilmektedir. Sorunsuz ilişkilerin temininde tecrübe kadar genç beyinlerin de katkısı sürece dahil edilerek mümkün olan en hızlı çözümler sunulmaktadır.

Hukuki ihtilafın kaçınılmaz olması halinde ihtilafın çözümü tecrübe, akıl ve bilgi üçgeninde tartışılarak müvekkil açısından en doğru çözüm belirlenerek müvekkilin de muvafakati alındıktan sonra ihtilafın halli için hareket edilmektedir. Muhtemel ve mevcut hukuki ihtilafların çözümünde müvekkil menfaati müspet hukuk ile dengelenerek en üst seviye de korunmaktadır.

Müvekkillerimizle kuracağımız iş ilişkisinde; özel hayatlarına ve hukuki problemlerine ilişkin bizlerle paylaştıkları tüm bilgileri gizlilik ve özenle saklamayı, hukuki problemlerinin her aşamasında onları bilgilendirmeyi, sürekli gelişen ve değişen hukuk dünyasının uzağında kalmayarak değiştiren ve geliştiren olmayı, şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde çalışmayı prensip ediniyoruz.